- Home
- Nieuw!
- Woondecoratie
- Cadeautjes
- Eten / Drinken
- Geurig
- Fashion
- Baby & Kind
- Verzorging
- Stationery
- Groen/tuin deco
- Hobby
- Cadeau bonnen
-
Informatie
Informatie
Extra
Klantenservice
×
MENU
Excl. BTW:
Een combinatie van dode zeezout en drie verzorgende plantaardige oliën.
Dode zeezout is rijk aan mineralen.
Het kalmeert de huid, geeft een diepe reiniging en stimuleert de afvoer van afvalstoffen. De zoutkorrels verwijderen op milde wijze dode huidcellen.
De huid voelt zijdezacht aan door de plantaardige oliën.
Gebruik:
Breng een kleine hoeveelheid scrub aan op een vochtige huid en masseer zachtjes gedurende enkele minuten. Spoel het daarna af met warm water. Gebruik de scrub één a twee keer per week.
Extraatje: Onze bodyscrub is ook te gebruiken als badzout.
De scrub is vrij van siliconen en minerale oliën.
Welkom op onze webshop! Mist u iets? Mail ons: polderlivingenlifestyle@outlook.com Mocht een artikel uit de webshop niet meer in de winkel aanwezig zijn zullen wij ten alle tijde deze proberen na te bestellen voor u, dit kan wel een langere levertijd geven. Natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel: Polder Living & Lifestyle De Dieze 50, Dronten
E-mail polderlivingenlifestyle@outlook.com |
Whatsapp 0613536710 |
© Copyright 2025theshopbuilders.com
We gebruiken cookies en andere technieken om websiteverkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor analyse. Lees onze cookieverklaring hier